Drogie panie! O Was też nie zapominamy, więc postanowiliśmy zorganizować zawody wyłącznie dla kobiet, które odbędą się 4 sierpnia 2017 (piątek), start zawodów przewidziano na godzinę 19:00!


Podstawowe informacje:
Zawody odbędą się na halowym torze kartingowym DS Speed, mieszczącym się przy ul. Szczebrzeskiej 21 w Zamościu.

Opłata za zawody - 75zł/os. Płatne w dniu zawodów.
Dzień zawodów - 04.08.2017r.
Godzina rozpoczęcia - 19:00.

Gokarty:
1. Zawody odbywają się na gokartach firmy Caroli, o mocy 9 KM.
2. Gokarty przydzielane są zawodniczkom poprzez losowanie.
3. Dbamy o to, by wszystkie gokarty jeździły na równym, wysokim poziomie.

Nagrody:
1. Nagrodą dla trzech najszybszych zawodniczek podczas zawodów będą puchary oraz bilety na darmowy spływ kajakowy z osobą towarzyszącą!
2. Wszystkie uczestniczki zawodów otrzymają dyplomy.

Formuła zawodów:
Zawodniczki zostaną podzielone na grupy, ilość oraz liczebność grup zależna będzie od ilości osób biorących udział w zawodach.

Na początku każda grupa pojedzie 5-minutową, pierwszą część kwalifikacyjną (Q1), gdzie celem każdej zawodniczki będzie uzyskanie jak najlepszego czasu jednego okrążenia.

Kolejnym etapem będzie druga część kwalifikacyjna (Q2), która również potrwa 5 minut. Na podstawie uzyskanych czasów z Q1 zawodniczki zostaną przydzielone do nowych grup, gdzie najwolniejsze panie pojadą w pierwszej grupie, a najszybsze w ostatniej. Tutaj również celem każdej zawodniczki będzie uzyskanie jak najlepszego czasu jednego okrążenia.

Ostatnim etapem zawodów będzie 20-minutowy wyścig, tym razem panie zostaną podzielone na grupy na podstawie zsumowanych najlepszych czasów z Q1 i Q2. Zawodniczki z najsłabszym czasem pojadą w pierwszej grupie, a Te z najlepszym - w ostatniej.

Nie poszło Ci najlepiej w kwalifikacjach? Nic nie szkodzi! Startując nawet w "najsłabszej" grupie wciąż masz szansę wygrać wyścig! O ostatecznej kolejności na mecie decyduje średnia czasów uzyskana w wyścigu, więc decydująca tu będzie równa jazda, każdy błąd odbije się negatywnie na końcowym wyniku!

Poniżej prezentujemy grafikę pomocniczą.Regulamin i wykroczenia:
1. Każda z zawodniczek jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu, złamanie jednej z zasad grozi nałożeniem kary czasowej, a nawet wykluczeniem z zawodów.

2. W trakcie zawodów obowiązuje absolutny zakaz:
- celowego uderzania w inne gokarty i wypychania rywalek z toru
- gwałtownego hamowania, o ile nie zachodzi taka potrzeba
- wysiadania z gokartu bez pozwolenia sędziego bądź obsługi toru
- celowego blokowania rywalek
- jazdy "wężykiem"
- innych niebezpiecznych zachowań, nieuwzględnionych w regulaminie

Prosimy pamiętać także o odpowiednim ubiorze - nie jeździmy gokartem w szpilkach, włosy należy mieć związane.

3. Flagi:
niebieska flaga - dla zawodnika, któremu pokazano niebieską flagę, jest to informacja o szybszym zawodniku zbliżającym się od tyłu. W tej sytuacji należy ustąpić miejsca szybszemu kierowcy.
czarna flaga - oznacza dyskwalifikację. Zawodnik, któremu pokazana została czarna flaga, zmuszony jest zakończyć udział w wyścigu i zjechać swoim gokartem do pitstopu.
żółta flaga - oznacza zagrożenie na torze, należy zwolnić, zachować szczególną ostrożność i nie wyprzedzać innych zawodników. Żółta flaga pojawia się zazwyczaj w momencie kolizji lub awarii gokarta na torze.
flaga w czarno-białą szachownicę - oznacza koniec wyścigu. Wszyscy kierowcy powinni skierować się w swoich gokartach do pitstopu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

kontakt
 • Tor kartingowy DS Speed
 • 22-400 Zamość
 • ul. Szczebrzeska 21
 • Tel: 515 515 909
 • Email: kontakt@dsspeed.pl

 • Godziny otwarcia:
  od poniedziałku do piątku: 13:00 - 22:00
  sobota i niedziela: 11:00 - 23:00


  Warning: include(/inne/kal.html): failed to open stream: No such file or directory in /zawody-kobiet/index.php on line 227

  Warning: include(/inne/kal.html): failed to open stream: No such file or directory in /zawody-kobiet/index.php on line 227

  Warning: include(): Failed opening '/inne/kal.html' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /zawody-kobiet/index.php on line 227